Jsme mooi [mói], malé bistro s velkými ideály!

Approved by the future , "schváleno budoucností"

Slogan, který vystihuje všechny naše ideály i cíle. Díváme se do budoucnosti s vědomím, že živočišná výroba v současné podobě není dlouhodobě udržitelná. Jsme otevřeni veganům, vegetariánům, reduktariánům i masojedlíkům, každý krok se počítá a žádná změna na cestě ke snížení živočišné výroby není moc malá. Naším cílem je ukázat, že je možné stravovat se zodpovědně vůči naší planetě bez kompromisů na chuti a výživové hodnotě.

Vše, co u nás můžete ochutnat, je rostlinného původu. #polarbearfriendly

Franchising

Zatím náš vegan kebab a hranolky můžete ochutnat pouze v Brně. Chceme se rozšířit formou franchisingu, v ČR i v zahraničí. Jelikož redukce živočišné výroby je pro nás priorita, stanovíme franchizové poplatky výhodně tak, abychom náš hlavní záměr naplnili co nejdříve. Jde nám zejména o spolupráci s lidmi, kteří mají stejné cíle a hodnoty, budou sdílet naše poslání a částečně i zisk se svými zaměstnanci. To je pro nás důležitější než rychlý zisk a chceme v tom jít příkladem i ostatním.

 

Zaměstnanci jsou našimi partnery

Zaměstnanci jsou jedním z nejdůležitějších pilířů našeho snu. Bez nich bychom nedokázali rostlinné bistro v Brně rozjet a držet jej na vysoké úrovni. Partnerství odrážíme v obrovské důvěře i zodpovědnosti, kterou zaměstnancům dáváme, ve společném rozhodování a v podílu na zisku formou procent z obratu pro zaměstnance i brigádníky.

Eko obaly

Jelikož jsou naše priority ekologického charakteru, naše jídlo i pití dostanete jen v kompostovatelných nebo papírových obalech, obalech s certifikací EKO, případně ve skle. Snažíme se také vyjednávat dodavateli, abychom se dopracovali k co možná nejekologičtějším variantám balení i na straně vstupních produktů. V budoucnu bychom také rádi rozvinuli naši vizi automatů na vratné gastro obaly.

© 2019 by mooi team.